O KLUBU

ČLENSTVÍ

V první řadě je náš klub o lidech, a proto dbáme na to, aby vstupní laťka pro členy byla dostatečně vysoká. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli nenabírat do klubu lidi, kteří nejsou podnikatelé před vstupem do klubu. Nechceme se o businessu bavit, ale rozvíjet podnikatelské projekty v prostředí, které bude členy posouvat dále a neustále je obohacovat. Pokud všechny požadavky na členství (níže uvedené) splňujete, pak se neváhejte ozvat a podat žádost o vstup.

PODMÍNKY ČLENSTVÍ

KLUB ARCH FUTURE dbá především na seriózní přístup k podnikání a staví se proti jakékoliv korupčnímu jednání. Z tohoto důvodu každý člen, který žádá o vstup, souhlasí s Etickým kodexem klubu. Členem se podnikatel stává po schůzi s člověkem zodpovědným za přijímání nových členů, schválením členství vedením klubu a uhrazením členského příspěvku.

Mezi základní podmínky pro žádost o vstup řadíme:

Aktivní podnikatel

Všichni členové klubu musí být před vstupem aktivními podnikateli. Znamená to, že podnikají jako fyzická osoba či jako osoba právnická.

VÝHODY ČLENSTVÍ

• pravidelné večírky (schůze)
  • komunita podnikatelů, která neustále roste
  • podnikatelské workshopy a přednášky
  • pozvánky na společenské akce klubu
  • business snídaně či brunche
  • setkávání s významnými osobnostmi
  • členská kartička s benefity
  • přímý kontakt na členy klubu

A v neposlední řadě podpora svého businessu zvýšením výnosů či snížením nákladů.